Dlatego w ich imieniu, chcemy zachęcić Was do podjęcia pewnej ważnej w tym czasie inicjatywy - wspólnej modlitwy nieszporami przez cały okres trwania Wielkiego Postu. Nieszpory prowadzone będą w poniedziałki i czwartki na SDMowym Zoomie o godz. 20:30 💻🙏

Zjednoczmy się w modlitwie o pokój na Ukrainie i siły do walki o niepodległość i wolność dla niej - w końcu Jezus powiedział: ,,Gdzie dwóch albo trzech gromadzi się w Moje imię, tam ja jestem pośród nich’’.

Poza wspólną modlitwą, zwracamy się również do całego RSMu, księży, animatorów RSMowych - do każdego z Was z gorącą prośbą, ale i jednocześnie wyzwaniem 💪. Abyśmy jako jedna, wielka RSMowa rodzina połączyli się w poście w intencji Ukrainy.

Każdy, kto zdecydowałby się podjąć post w wybrany przez siebie dzień tygodnia (pasujący ze względu na obowiązki i inne sprawy) wybiera formę postu (post od Internetu, muzyki, słodyczy, własnych przyjemności, post o chlebie i wodzie lub inna dowolna forma wyrzeczenia, na którą osoba się zdecyduje). Trwałby on, tak samo jak nieszpory, przez czas Wielkiego Postu 🙏.

Gorąco was zachęcamy, aby w taki sposób pomóc i wesprzeć wszystkich tych, którzy tak bardzo potrzebują, byśmy prosili o łaskę pokoju dla nich. Bądźmy siłą dla tych, którym jej brakuje ✝️💪.

TU jest link do posta na FB, w którym można wpisywać swoją deklarację postu. 

A TU jest link do spotkania na zoomie: zawsze w poniedziałki i czwartki o 20.30
Identyfikator spotkania: 852 9755 6669
Kod dostępu: 318586