Idea

Chcemy wspólnie zastanowić się co zrobić by przez czas lęku i trudności przejść, trwając zarazem w zaufaniu i zawierzeniu. Powtarzając za św. Serafinem, pragniemy by zdobywając wewnętrzny spokój, tysiące ludzi wokół nas odnalazło zbawienie. 

Czuwanie, czyli...

Rozpocznie się o godzinie 19:00, a gośćmi tegorocznego spotkania będą: ks. Przemysław Bukowski SCJ, ks. Piotr Chmielecki SCJ, którzy wygłoszą konferencje na temat poszukiwania i utraty pokoju oraz Monika Ogrodnik (@bozasila), która podzieli się swoim świadectwem. Od godziny 23:15 rozpocznie się adoracja, spowiedź i uwielbienie, które poprowadzi ks. Karol Milewski SCJ wraz ze Scholą Dobry Pasterz. Sercańskie Czuwanie Młodzieży zakończy się wspólną Eucharystią sprawowaną przez ks. Sławomira Knopika SCJ - Przełożonego Polskiej Prowincji Księży Najświętszego Serca Jezusowego.

Na onlinie

Jeśli nie dasz rady być z nami, to nie musisz się martwić! W tym roku Grupa Profeto będzie transmitować na swoim kanale YT (Profetopl) całe wydarzenie w formie video oraz jak zwykle w Radiu Profeto (radioprofeto.pl).

Idziemy dalej

W tym roku platforma Synaj.TV na swoim Facebooku również udostępni całe nasze wydarzenie, dzięki czemu młodzież diecezji tarnowskiej będzie mieć dostęp do wyjątkowego wydarzenia jakie już niebawem przed nami!

W Lublinie lub online - nie może Cię zabraknąć! Zapraszamy!