Sercańskie Dni Młodych

Z ciemności do światła

SDM XXIII, świeżości - bądź na bieżąco!      Autor: [ ] 0

Ania Golędzinowska to nawrócona modelka. Postanowiła dla Jezusa porzucić karierę. Aż trzy dni jechała z włoskiej ziemi do Pliszczyna, by się  z nami spotkać pokazała nam całą sobą, jak wygląda prawdziwe szczęście.
Sama w swoim życiu doświadczyła tego, jak można szukać miłości myląc drogę.

Fałszywe szczęście jest w stanie na jakiś czas nas zaślepić, zamknąć oczy, zauroczyć. Jednak tylko miłość i to ta, prawdziwa daje pokój i szczęście. Bez miłości nic nie ma sensu. Można mieć kasę, być modelką w najlepszej agencji, mieszkać w luksusach, mieć wrażenie, że spełniają się wszystkie marzenia, udowadniać całemu światu, że jest się kimś i w rezultacie być daleko od szczęścia i wolności.
Jednak nawet nieszczęście może okazać się szczęśliwe, gdy doprowadzi do Boga. Właśnie taka droga z ciemności do światła, że zniewolenia do wolności, z pozornego, do prawdziwego szczęścia i miłości, to droga naszego Gościa.
Ania odnalazła pokój, szczęście i prawdziwą miłość, gdy Bóg pomógł jej wybaczyć. Bez miłości nic nie ma sensu ale nie ma miłości bez ofiary. Wiemy też jak mamy kochać. Jak? Tak, jak Bóg umiłował.

Zachęcamy do wysłuchania świadectwa Anny Golędzinowskiej:

część 1.

część 2.

część 3.

 

POWRÓT
Ks. Jakub Kopystyński SCJ, moderator
Pliszczyn 78, 20-258 Lublin
telefon kontaktowy: 81 751 00 84 | e-mail: sdmrsm@sercanskie.pl
Duszpasterstwo RSM, nr rachunku bankowego: 84 1600 1462 1847 3641 5000 0015