Sercańskie Dni Młodych

Warsztaty! Warsztaty… Warsztaty?

SDM XXI      Autor: [ ] 0

Od lat wiadomo, że SDM to również czas rozwijania swych pasji, zainteresowań, talentów a może i odkrywania nowych.

Po szybkiej orientacji: co, gdzie, jak, po co, czy warto i czy chcę? Oraz: czy jest jeszcze miejsce, odnalezieniu się w dobrej grupie i odpowiednim miejscu zastartowały warsztaty. Zajęcia są najprzeróżniejsze, dosłownie „najprzeróżniaste”.

Rozgrywki sportowe, beat box, śpiew, warsztaty psychologiczne, czy plastyczne, „ ekspresja siebie”, improwizacja teatralna a nawet nauka medytacji i modlitwy sercem. Niektórzy poznawali tajemnice RUBIKA (kostki Rubika dla jasności), z innych wyciśnięte zostały ostatnie krople potu w czasie rozgrzewki zapaśniczej.

Złość, tęsknotę, rozmarzenie, ból, siłę, cierpienie, rozpadanie się na kawałki i zbieranie się znowu, wszystkie te, i nie tylko te uczucia, emocje przeżycia można wytańczyć. To, co „mieszka w sercu” można wyrazić ciałem. Jak? Ci, którzy zdecydowali się na taniec w ramach warsztatów „ekspresja siebie” już to wiedzą i potrafią. Pomaga w tym pani Katarzyna Dusik.

Czas intensywny, wymagający zaangażowania i wielkiej aktywności ale warto, warto inwestować w siebie, w swój rozwój. Satysfakcja i radość gwarantowana, a najlepsze ciągle przed nami. „Po owocach ich poznacie”.

POWRÓT
Ks. Jakub Kopystyński SCJ, moderator
Pliszczyn 78, 20-258 Lublin
telefon kontaktowy: 81 751 00 84 | e-mail: sdmrsm@sercanskie.pl
Duszpasterstwo RSM, nr rachunku bankowego: 84 1600 1462 1847 3641 5000 0015