Wspólnie pomodliliśmy na jutrzni, a potem wszamaliśmy pyszne śniadanie. Wysłuchaliśmy konferencji pana Witka Wilka, z którym potem mogliśmy odbyć prywatne rozmowy oraz poprosić o modlitwę wstawienniczą jego oraz naszych wspaniałych księży. Południowa Eucharystia pod przewodnictwem ks. Mariusza, który skierował do nas słowo na temat serca, które jest najważniejszym organem w ciele człowieka i bez którego nie możemy istnieć.

Zjedliśmy pyszny obiadek, a potem relaksowaliśmy się na warsztatach lub bez spiny spędziliśmy czas z rówieśnikami. Wzięliśmy udział w ostatniej pracy w grupach i rozdaniu nagród za sportowe rozgrywki na tegorocznym SDMie. Przez wszystkich wyczekiwana kolacja zjedzona została w mgnieniu oka.

Dnia dzisiejszego mieliśmy też przyjemność gościć zespół muzyczny Play&Pray, który modlitwą uwielbienia towarzyszył nam podczas nabożeństwa ,,Wybrać Miłość", które poprowadził ks. Krzysztof Satoła. Chwile wzruszenia, łzy, radość oraz poczucie Miłości obecnego Chrystusa to wszystko, czego mogliśmy doświadczyć przed Najświętszym Sakramentem. Wysłuchaliśmy bajki na dobranoc i udaliśmy się do namiotów pakować swoje rzeczy i modlić się o to, by pogoda wytrzymała do końca i nas nie zmiotła.