Wstaliśmy wcześniej niż zwykle, spakowaliśmy bagaże, pomęczyliśmy się ze składaniem namiotów, ale daliśmy radę. Udaliśmy się na modlitwę i ostatni wspólny posiłek.

Przywitaliśmy się tydzień temu spotkaniem z Panem Jezusem i tak też zakończyliśmy tegoroczny SDM. Ks. Łukasz Grzejda SCJ przewodniczył Eucharystii, a w swej homilii skierował do nas prośbę, abyśmy pielęgnowali to, co otrzymaliśmy podczas tego spotkania i żebyśmy nie wrócili do starych przyzwyczajeń. Ostatni raz wybrzmiał hymn tegorocznego SDMu, który wyśpiewaliśmy z całą mocą.

Niestety, wszystko, co dobre, szybko się kończy i nastał czas pożegnań. Chwile wzruszeń, wylane łzy i złożone obietnice kolejnych spotkań. Nowe znajomości, przyjaźnie, miłości, a we wszystkim tym obecny żywy Chrystus. Gdyby nie On, to nie spotkalibyśmy się pod tą pliszczyńska wiatą, by rozpocząć wspólnie wakacje. Każdy z nas wyruszył w podróż do siebie, swojego środowiska. Teraz jesteśmy powołani do tego, by żyć prawdą, dawać świadectwo swoim życiem oraz do tego, by zarażać Miłością! Nieście ludziom to, co piękne!

Dziękujemy Wam za ten spędzony wspólnie czas. Już dziś zapraszamy na czuwania z nami oraz na SDM w następnym roku. Zostańcie z nami, bo na naszych social mediach cały czas będzie się działo! Trzymamy tempo i dodajemy gazu. Śledźcie nas na insta, fejsie i tiktoku. Lajkujcie, komentujcie, piszcie do nas! Wszystkiego, co najlepsze!

Pozdrawiamy - grupa medialna SDM