Sercańskie Dni Młodych

Środowe szaleństwo

SDM XXV, świeżości - bądź na bieżąco!      Autor: [ ] 0

Środowe popołudnie to nie tylko warsztaty, ale także ciekawe spotkanie z duetem „JednoCiało” oraz koncert, a jednocześnie modlitwa śpiewem i taniec, w wykonaniu zespołu „niemaGOtu”

 

Tradycyjnie popołudnie na SDM-ie wypełniły warsztaty.  Energia z nas nie schodziła i znowu wspólnie zrobiliśmy sobie mini dyskotekę, co by odgonić ciemne chmury z nieba. I udało się! Deszcz nas dzisiaj nie zmoczył.

Po tańcach mieliśmy spotkanie z wspaniałym małżeństwem- Leną i Maciejem Durlakowymi. Opowiedzieli o fundamencie małżeństwa i jaką rolę w ich życiu odgrywa sam Jezus. Po konferencji czekała na nas pyszna kolacją w postaci kanapek czy jogurtów. Kanapki na SDM-ie smakują przepysznie i nigdy nam się nie nudzą.

Kolejnymi naszymi gośćmi był zespół NiemaGOtu. Pliszczyńska wiata szalała i bawiła się, by wspólnie uwielbiać najważniejszego gościa- Jezusa Chrystusa. Punktem kulminacyjnym była adoracja Najświętszego Sakramentu podczas koncertu. Na pewno wyjedziemy stąd nakarmieni miłością samego Boga, którą będziemy dzielić się z innymi.

Dzisiejszy dzień należał do energicznych i bardzo radosnych chwil. Czas tutaj szybko płynie, już połowa za nami, ale nie tracimy ani chwili na to, by jeszcze bardziej pokochać samego Boga. Po wysłuchaniu bajki na dobranoc i błogosławieństwie udaliśmy się do swoich namiotów, by nabrać sił na kolejny dzień, jeszcze bardziej szalony i zakręcony.

 

POWRÓT
Ks. Jakub Kopystyński SCJ, moderator
Pliszczyn 78, 20-258 Lublin
telefon kontaktowy: 81 751 00 84 | e-mail: sdmrsm@sercanskie.pl
Duszpasterstwo RSM, nr rachunku bankowego: 84 1600 1462 1847 3641 5000 0015