Sercańskie Dni Młodych

SDM 2019: co trzeba zabrać ze sobą?

Sercańskie Dni Młodych to spotkanie,
w czasie którego tworzymy radosną wspólnotę. Niezwykłą okazją, by lepiej się poznać jest wtorkowa prezentacja grup. W tym czasie możecie ukazać swój niepowtarzalny charakter i ogromny potencjał. Co zatem koniecznie grupy mają przywieźć ze sobą??

Jeśli przyjeżdżacie grupą (min. 10 osób) prosimy przygotujcie prezentacje pt.: „radość ratowania, czyli ratuj kogo możesz”. Piosenka, skecz, symbol… wszystko co może być pomocą, ratunkiem, by każdemu dać szansę.

Aby jeszcze lepiej budować wspólnotę SDM-u prosimy, by każda grupa przywiozła:

– koło ratunkowe (materiał: najlepiej styropian, grubość max 3 cm, rozmiary od 30 do 50 cm). Napiszcie na nim skąd przyjechaliście oraz jak chcecie ratować innych.

– „dobrą monetę” na studnię w Czadzie (każdego rodzaju bilonu zagranicznych walut pozostałych po podróżach oraz polskich groszy) – każdy grosz może stać się ratunkiem. Na grupę, która przywiezie największą ilość bilonu czeka nagroda!

Każdy, kto przybędzie na SDM, zaproszony jest na „eSDeeMowy Bal Kapitański na Łodzi Piotrowej” pt.: Muzyki fale roztańczą wszystkich doskonale.
Skoro bal, więc prosimy drogie Panie byście ubrały się okazale. Suknie, falbanki no i szpilki, tak by Panom zrzedły minki.
Wy szlachetni zaś Panowie, gust na pewno Wam podpowie: spodzień, krawat i koszula, dobry but i wszystko hula!

Lektorzy, prosimy przywieźcie alby. W tym roku bardzo na was liczymy!

Więcej szczegółów w naszym praktycznym poradniku i wcale nie twardym regulaminie.

 

dsc_0011

 

POWRÓT
Ks. Jakub Kopystyński SCJ, moderator
Pliszczyn 78, 20-258 Lublin
telefon kontaktowy: 81 751 00 84 | e-mail: sdmrsm@sercanskie.pl
Duszpasterstwo RSM, nr rachunku bankowego: 84 1600 1462 1847 3641 5000 0015